Serwis 2018-09-27T19:53:43+00:00

Serwis, Naprawa i Konserwacja
Systemów Zabezpieczeń CCTV, SSWiN i KD

Skorzystaj z naszej usługi Konserwacji wraz z Systemem Awaryjnym by mieć pewność ciągłego i sprawnego działania systemu monitoringu, kontroli dostępu i systemu alarmowego!

Nasza firma świadczy pełen zakres usług naprawczych, konserwacyjnych oraz serwisowych urządzeń systemów monitoringu. Instalacje monitoringu CCTV, które objęte są stałą konserwacją, cechują się znacznie wydłużoną żywotnością oraz bezawaryjnością. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni technicy naprawią każdą usterkę CCTV, przy okazji dokonując przeglądu oraz rekonfiguracji systemu nadzoru wizyjnego, aby uzyskać najlepszy efekt obrazu z kamer.

Dzięki naszej usłudze serwisowej zyskujesz:

  • Naprawy lub urządzenia zastępcze do 24H po zgłoszeniu awarii,
  • Brak dodatkowych kosztów w przypadku powstania usterki (dojazd i naprawy w cenie pakietu konserwacyjnego),
  • Przedłużona gwarancję sprzętową na wszystkie elementy systemu,
  • Pomoc techniczna 24H,
  • Bezpłatna asysta przy wyszukiwaniu i zgrywaniu nagrań z monitoringu dla policji,
  • Bezpłatna wymiana dysku twardego w razie skonfiskowania go przez policję,
  • Pomoc w odzyskiwaniu danych nadpisanych na dysku twardym,
  • Bezpłatna zmiana konfiguracji kamer i rejestratora,
  • Najszybszy w Polsce czas reakcji na zgłoszenie serwisowe

MIEWASZ PROBLEMY ZE SWOIM SYSTEMEM? OCZEKUJESZ SZYBKIEJ I SKUTECZNEJ NAPRAWY? POSZUKUJESZ STAŁEJ OPIEKI EKIPY FACHOWCÓW?

Skontaktuj się z nami

Bezpłatnie wycenimy dla Ciebie koszt naprawy, przy okazji proponując optymalizację działania całego systemu. Poważnie uszkodzone urządzenia zostaną naprawione lub wymienione na nowe, zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Może Cię również zainteresować…

Materiały do kas, drukarek i wag

Posiadamy bogatą ofertę rolek kasowych wykorzystywanych w urządzeniach fiskalnych do zapisu operacji sprzedaży i etykiet papierowych termicznych, które znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu. Możemy Państwu zaproponować zarówno etykiety/rolki czyste, do ponownego zadruku jak i zadrukowane.

Czytaj więcej

Systemy zliczające klientów

Rozwój technologii monitorowania IP doprowadził do uzyskania bardzo ciekawych rozwiązań, łączących funkcje monitorowania z dodatkowymi, jak zliczanie klientów. Poprzez połączenie kamer IP ze specjalistycznym oprogramowaniem możemy otrzymać oprócz obrazu z kamer, informacje o tym, ile osób i w jaki sposób porusza się po określonym obszarze.

Czytaj więcej

Całodobowe zasilanie awaryjne

Zyskaj pewność, że wszystko w Twoim domu bądź biurze będzie działać bez zarzutu przez całą dobę 7 dni w tygodniu dzięki pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych czy awarii energetycznych. Zainwestuj w niezależność i dostęp do prądu bez względu na sytuacje losowe. Wybierz nasz System Zasilania Awaryjnego!

Czytaj więcej