Zasilanie awaryjne 2018-09-27T19:56:25+00:00

ZASILANIE AWARYJNE

Inwestycja w pewność, że wszystko będzie działać sprawnie bez względu na warunki atmosferyczne, awarie energetyczne czy plany remontowe w okolicy.

Czy w Twojej firmie występują przerwy w dostawie energii elektrycznej? Czy pracownicy mają przymusowe wolne po coraz cześciej pojawiających się wichurach i nawałnicach, które pozrywały linie energetyczne w okolicy? Czy mieszkasz poza dużym miastem i często dotykają Cię awarie energetyczne? Czy w Twoim domu brak prądu oznacza wyłączone ogrzewanie, psujące się jedzenie w lodówce i brak możliwości wypicia ciepłej herbaty?

Jeżeli tak to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Zainwestuj w niezależność i dostęp do prądu bez względu na sytuacje losowe

Dlaczego zasilanie awaryjne jest potrzebne?

  • Większość domów i firm do działania znacznej części urządzeń potrzebuje prądu

  • Coraz bardziej ekstremalne temperatury w Polsce sprawiają, że polski system energetyczny staje się bardziej podatny na awarie

  • Przez zmieniające się warunki atmosferyczne grożą nam coraz częstsze masowe braki w dostawie prądu

  • W styczniu 2016 roku silne mrozy i wiatry w jednej chwili pozbawiły na kilka dni prądu ponad 20 tysięcy mieszkańców

  • 11 sierpnia 2017 roku nocne nawałnice spowodowały stan awarii masowych i pozbawiły prądu 116 tysięcy mieszkańców Warmii, Mazur i Pomorza. Prawie 20 tysięcy odbiorców pozostawało bez prądu przez kilka dni.

Co zyskujesz dzięki zasilaniu awaryjnemu?

Nieprzerwaną pracę wszystkich urządzeń zainstalowanych w obiekcie

System sprawdza parametry prądu kilka razy na sekundę

System w ciągłej gotowości co zapewnia szybki czas reakcji

Specjalny przekaźnik samodzielnie przełączy całą instalację lokalu do odbioru prądu z układu zasilania awaryjnego

W momencie powrotu prądu z elektrowni system samodzielnie przełączy instalację z powrotem do sieci energetycznej

Sprzęt do zasilania awaryjnego

W naszej ofercie dostępne są również:

Przykładowe instalacje

Może Cię również zainteresować…

Materiały do kas, drukarek i wag

Posiadamy bogatą ofertę rolek kasowych wykorzystywanych w urządzeniach fiskalnych do zapisu operacji sprzedaży i etykiet papierowych termicznych, które znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu. Możemy Państwu zaproponować zarówno etykiety/rolki czyste, do ponownego zadruku jak i zadrukowane.

Czytaj więcej

Systemy zliczające klientów

Rozwój technologii monitorowania IP doprowadził do uzyskania bardzo ciekawych rozwiązań, łączących funkcje monitorowania z dodatkowymi, jak zliczanie klientów. Poprzez połączenie kamer IP ze specjalistycznym oprogramowaniem możemy otrzymać oprócz obrazu z kamer, informacje o tym, ile osób i w jaki sposób porusza się po określonym obszarze.

Czytaj więcej

Serwis

Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo być pewni, że zyskujecie partnera niezawodnego i odpowiedzialnego, jak również   bezpieczeństwo i ochronę Waszej firmy, mieszkania, sklepu, posiadłości, itp. Posiadamy własny serwis świadczący usługi w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu. W sytuacji ewentualnych problemów lub awarii do Państwa dyspozycji jest równiesz nasz serwis 24h działający przez 365 dni w roku.

Czytaj więcej