Instalacje elektryczne 2018-09-27T19:40:59+00:00

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Kompleksowa oferta instalacji elektrycznej niezbędnej do działania wybranego systemu

Aby zapewnić Państwu kompleksową usługę każdy klient, który wybierze produkt z katalogu naszych rozwiązań ma również zapewniony profesjonalny montaż odpowiedniej instalacji elektrycznej dostosowanej do potrzeb klienta.

Nasi monterzy posiadają najlepszą wiedzę i doświadczenie aby zapewnić bezpieczeństwo instalacji oraz profesjonalizm.

Może Cię również zainteresować…

Instalacje monitoringu CCTV

Kamery stałe, kamery obrotowe, rejestratory cyfrowe DVR, monitoring przez internet, kamery ip megapikselowe, rejestratory hybrydowe, rejestratory sieciowe NVR – wszystko aby zapewnić bezpieczeństwo w przestrzeni publicznej oraz prywatnej.

Czytaj więcej

Systemy alarmowe i kontrola dostepu

Atrakcyjna oferta profesjonalnych systemów alarmowych, które mogą być zainstalowane zarówno w domu jak i miejscu pracy. W ofercie posiadamy również systemy kontroli dostępu umożliwiające organizację dostępu do obszarów i zasobów danego obiektu.

Czytaj więcej

Serwis

Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo być pewni, że zyskujecie partnera niezawodnego i odpowiedzialnego, jak również   bezpieczeństwo i ochronę Waszej firmy, mieszkania, sklepu, posiadłości, itp. Posiadamy własny serwis świadczący usługi w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu. W sytuacji ewentualnych problemów lub awarii do Państwa dyspozycji jest równiesz nasz serwis 24h działający przez 365 dni w roku.

Czytaj więcej