Instalacje systemów alarmowych i kontroli dostępu 2018-09-27T19:43:58+00:00

INSTALACJE SYSTEMÓW ALARMOWYCH I KONTROLI DOSTĘPU

Posiadamy w swojej ofercie całą gamę profesjonalnych systemów, które mogą być zainstalowane zarówno w domu, mieszkaniu, sklepie, małej hurtowni, jak i zakładzie produkcyjnym. Każdy nasz system posiada możliwość podłączenia do agencji ochrony lub bezpośrednio na komórkę właściciela obiektu.

Instalacje Systemów Alarmowych SSWiN

BS SYSTEM posiada ponad 10 letnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu profesjonalnych Systemów Sygnalizacji Włamania I Napadu SSWiN. W swojej ofercie posiadamy alarmy przewodowe i bezprzewodowe (radiowe) renomowanych producentów polskich (SATEL, Elmes) oraz zachodnich (DSC, GALAXY, PARADOX, ROKONET).

Na bieżąco śledzimy rynek (odwiedzamy coroczne wystawy krajowe i zagraniczne) poszukując nowych rozwiązań i urządzeń. Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje na szkoleniach branżowych. Nasze systemy budujemy w oparciu o analizę realnych zagrożeń. Informację te pozwalają nam oferować systemy praktyczne nie zawierające elementów zbędnych dla klienta.

Obecne systemy alarmowe zbudowane są w oparciu o mikroprocesorowe centrale alarmowe. Rzadziej stosuje się centrale analogowe, głównie ze względu na ograniczone możliwości rozbudowy.

Systemy alarmowe zbudowane są z następujących elementów:

  • Centrala alarmowa

  • Moduły alarmowe

  • Czujniki/czujki

  • Klawiatury do uzbrajania alarmów

  • Zasilanie centrali z podtrzymaniem

Dobrze działający system powinien być dopasowany do charakteru i specyfiki obiektu. Najważniejsze jest jak najszybsze wykrycie zagrożenia i przekazanie o nim informacji odpowiednim służbom lub właścicielom. Jedynie prawidłowe współdziałanie wszystkich części systemu daje gwarancję, że system spełni swoje zadanie.

Nasi konsultanci pomogą Państwu podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego systemu, nasi technicy zainstalują go i wyjaśnią zasady działania i obsługi.

Skontaktuj się z nami!

Instalacje Kontroli Dostępu

System Kontroli Dostępu umożliwia organizację dostępu do obszarów i zasobów danego obiektu. Głównym zadaniem takiego systemu jest dokonywanie selekcji wśród osób poruszających się po obiekcie. Na podstawie uprawnień zapisanych w karcie (stosuje się też klawiatury lub breloki), system decyduje kogo, gdzie i kiedy może wpuścić a każde zdarzenie jest na bieżąco rejestrowane. Zaletą systemu jest możliwość zasygnalizowania próby nieautoryzowanego przejścia.

Naszym klientom oferujemy wiele rozwiązań, od prostych autonomicznych czytników stosowanych w niewielkich budynkach, po rozbudowane systemy zawierające oprócz klasycznych czytników sterujących ryglami elektromagnetycznymi zainstalowanych przy drzwiach, także rozwiązania sprzężone z bramkowymi systemami kontroli przejścia typu: kołowroty, tripody, bramki uchylne a czasem również z zainstalowaną rejestracją czasu pracy.

W swojej ofercie posiadamy systemy o różnym stopniu złożoności i zasadzie działania:

Autonomiczne

Systemy, w których wykorzystuje się klasyczne zamki mechaniczne połączone z zintegrowanymi czytnikami: kart zbliżeniowych, kart chipowych lub szyfratorami sterującymi elektrozworą, między innymi takich producentów jak: Roger, Kantech, RBH, Novus.

Klasyczne

Systemy budowane w oparciu o urządzenia wykonawcze: elektrozamki, zwory elektromagnetyczne bramki przejścia różnego typu (tripody, kołowroty, bramki uchylne) oraz szlabany itp. Urządzenia te przeważnie sterowane są przez czytniki kart (magnetyczne, zbliżeniowe, chipowe) oraz czytniki biometryczne, które eliminują konieczność stosowania kart. Zespoły składające się z czytników i urządzeń wykonawczych mogą pracować autonomicznie lub w sieci nadzorowane i sterowane przez komputer podłączony do sieci Ethernet.

Hotelowe

System zastępujący tradycyjne rozwiązanie z zamkiem kluczowym. W ofercie posiadamy rozwiązanie z kartami magnetycznymi oraz mniej awaryjnymi kartami zbliżeniowymi. Dostępne są również wkładki cyfrowe RFID, których szczególną zaletą jest łatwa instalacja – wkładka pasuje w miejsce wkładki mechanicznej i pasuje do większości tradycyjnych drzwi. System nie wymaga okablowania, pracuje na baterii, w opcji jest możliwość podłączenia zasilacza. Wkładki mogą pracować autonomicznie oraz w systemie wraz z opcjonalnym oprogramowaniem zarządzającym, obsługującym do 10240 wkładek. Każda wkładka posiada wbudowany rejestr do 1024 zdarzeń.

Może Cię również zainteresować…

Bramki antykradzieżowe

Bramkowe Systemy Antykradzieżowe to najczęściej stosowane zabezpieczenie, ochraniające przed kradzieżą produktów. Bramka po wykryciu klipsa, metki lub innego z akcesoriów do systemów bramkowych sygnalizuje dźwiękowo i optycznie nieautryzowane przemieszczenie się zabezpieczonego towaru poza teren placówki.

Czytaj więcej

Systemy zliczające klientów

Rozwój technologii monitorowania IP doprowadził do uzyskania bardzo ciekawych rozwiązań, łączących funkcje monitorowania z dodatkowymi, jak zliczanie klientów. Poprzez połączenie kamer IP ze specjalistycznym oprogramowaniem możemy otrzymać oprócz obrazu z kamer, informacje o tym, ile osób i w jaki sposób porusza się po określonym obszarze.

Czytaj więcej

Serwis

Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo być pewni, że zyskujecie partnera niezawodnego i odpowiedzialnego, jak również   bezpieczeństwo i ochronę Waszej firmy, mieszkania, sklepu, posiadłości, itp. Posiadamy własny serwis świadczący usługi w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu. W sytuacji ewentualnych problemów lub awarii do Państwa dyspozycji jest równiesz nasz serwis 24h działający przez 365 dni w roku.

Czytaj więcej