Instalacje domofonowe 2018-09-27T19:39:52+00:00

Instalacje domofonowe

Domofony i wideodomofony, które mogą zabezpieczać zarówno budynki wielorodzinne jak i osiedla mieszkaniowe, biura, budynki użyteczności publicznej a także domy jednorodzinne

Posiadamy szeroką game produktów kontrolujących wejście do budownictwa jedno i wielorodzinnego, dzięki czemu każdy znajdzie rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

W naszej ofercie mamy:

  • zestawy domofonowe,
  • wideodomofony
  • domofonowe systemy cyfrowe z szerokimi możliwościami konfiguracyjnymi,
  • standardowe aparaty cyfrowe,
  • centrale analogowo cyfrowe,
  • centrale cyfrowe,
  • identyfikatory zbliżeniowe,
  • podświetlane listy lokatorów i wiele innych.

Współpracujemy z wiodącymi na polskimi rynku producentami cyfrowych systemów łączności dlatego mamy pewność, że oferowane przez nas systemy są sprawne i zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I WYBIERZ INSTALACJE DOMOFONOWĄ DOSTOSOWANĄ DO TWOICH POTRZEB

KONTAKT

Może Cię również zainteresować…

Bramki antykradzieżowe

Bramkowe Systemy Antykradzieżowe to najczęściej stosowane zabezpieczenie, ochraniające przed kradzieżą produktów. Bramka po wykryciu klipsa, metki lub innego z akcesoriów do systemów bramkowych sygnalizuje dźwiękowo i optycznie nieautryzowane przemieszczenie się zabezpieczonego towaru poza teren placówki.

Czytaj więcej

Systemy zliczające klientów

Rozwój technologii monitorowania IP doprowadził do uzyskania bardzo ciekawych rozwiązań, łączących funkcje monitorowania z dodatkowymi, jak zliczanie klientów. Poprzez połączenie kamer IP ze specjalistycznym oprogramowaniem możemy otrzymać oprócz obrazu z kamer, informacje o tym, ile osób i w jaki sposób porusza się po określonym obszarze.

Czytaj więcej

Serwis

Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo być pewni, że zyskujecie partnera niezawodnego i odpowiedzialnego, jak również   bezpieczeństwo i ochronę Waszej firmy, mieszkania, sklepu, posiadłości, itp. Posiadamy własny serwis świadczący usługi w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu. W sytuacji ewentualnych problemów lub awarii do Państwa dyspozycji jest równiesz nasz serwis 24h działający przez 365 dni w roku.

Czytaj więcej