Systemy zliczające klientów 2018-09-27T19:55:00+00:00

ELEKTRONICZNE SYSTEMY ZLICZAJĄCE KLIENTÓW

Systemy zliczające klientów stanowią dobre rozwiązanie wspierające dzisiejszy marketing, które umożliwiają szybką weryfikację wprowadzonych rozwiązań.

Dlaczego potrzebujesz naszego rozwiązania? Dzięki Elektronicznym Systemom Zliczającym:

Wiesz ile osób odwiedza Twój sklep

Znasz skuteczność Twoich sprzedawców

Wiesz które ekspozycje przyciągają odwiedzających

Podnosisz skuteczność sklepów detalicznych

Poprawiasz jakość obsługi klientów

Optymalizujesz koszty

Rozwiązania oparte na Technologii IR

W naszej ofercie posiadamy wiele rozwiązań w technologii IR dopasowanych do potrzeb Twojego sklepu!  Między innymi:

 • proste liczniki gości, które posiadają klawiaturę i wyświetlacz pokazujący datę, godzinę oraz aktualny stan z bieżącej godziny oraz dnia
 • pomiary można pobrać do komputera poprzez RS232
 • liczniki sieciowe, które wymagają jedynie podłączenia do sieci Ethernet, rozwiązanie w pełni bezobsługowe
 • samodzielnie synchronizuje swój zegar, wykonuje pomiary oraz wysyła raporty w postaci e-mail pod wskazany adres
 • system może być dowolnie dopasowany do aplikacji klienta lub może współpracować ze specjalną aplikacją „Statystyki on-line”
 • obsługa aplikacji możliwa jest z dowolnego komputera i dowolnej przeglądarki internetowej a odbywa się przy pomocy szyfrowanego połączenia

Elektroniczne liczniki składają się z:

Nadajnik / Odbiornik podczerwieni

Licznik impulsów

Zasilacz

Nadajnik i odbiornik montowane są naprzeciw siebie, na wysokości ok. 1 m. Nadajnik wysyła modulowaną wiązkę promieni podczerwieni w kierunku odbiornika. Osoba przechodząca przez bramkę utworzoną przez nadajnik i odbiornik zasłania detektory odbiornika. Powoduje to powstanie impulsów na wyjściach odbiornika, które przesyłane są do licznika .

Kamera Hybrydowa

Kamera hybrydowa to urządzenie najnowszej generacji, które rozpoznaje osoby na podstawie różnicy temperatury ciała względem otoczenia. Doskonale sprawdzi się z sklepach detalicznych, galeriach handlowych, instytucjach publicznych, hotelach, kasynach czy też w transporcie publicznym.

 • Zliczanie osób metodą termowizyjną wspieraną opatentowanymi przez firmę INQUEL metodami
 • Bardzo wysoka dokładność (ponad 90% w optymalnych warunkach pracy)
 • Bardzo wysoki stosunek jakości do ceny
 • Prosta i elastyczna instalacja nad przejściem
 • Niski koszt utrzymania systemu
 • Brak wrażliwości na zmienne warunki oświetleniowe
 • Bezpośrednia łączność IP

Raportowanie danych

Dostęp do danych obywa się poprzez proste w obsłudze, elastyczne i funkcjonalne oprogramowanie, które umożliwia dokonywanie samodzielnych analiz. Jest doskonałym narzędziem strategicznym.

Może Cię również zainteresować…

Materiały do kas, drukarek i wag

Posiadamy bogatą ofertę rolek kasowych wykorzystywanych w urządzeniach fiskalnych do zapisu operacji sprzedaży i etykiet papierowych termicznych, które znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu. Możemy Państwu zaproponować zarówno etykiety/rolki czyste, do ponownego zadruku jak i zadrukowane.

Czytaj więcej

Bramki antykradzieżowe

Bramkowe Systemy Antykradzieżowe to najczęściej stosowane zabezpieczenie, ochraniające przed kradzieżą produktów. Bramka po wykryciu klipsa, metki lub innego z akcesoriów do systemów bramkowych sygnalizuje dźwiękowo i optycznie nieautryzowane przemieszczenie się zabezpieczonego towaru poza teren placówki.

Czytaj więcej

Serwis

Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo być pewni, że zyskujecie partnera niezawodnego i odpowiedzialnego, jak również   bezpieczeństwo i ochronę Waszej firmy, mieszkania, sklepu, posiadłości, itp. Posiadamy własny serwis świadczący usługi w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu. W sytuacji ewentualnych problemów lub awarii do Państwa dyspozycji jest równiesz nasz serwis 24h działający przez 365 dni w roku.

Czytaj więcej