Roboty budowlane 2018-09-27T19:46:24+00:00

ROBOTY BUDOWLANE

Pełna oferta prac wykończeniowych aby efekt końcowy montażu wybranego systemu był satysfakcjonujący

Aby każda usługa wykonana była kompleksowo do montażu i instalacji zakupionych systemów w naszej firmie zapewniamy również profesjonalne i sprawdzone niejednokrotnie zespoły murarzy, tynkarzy oraz brukarzy.

Nasza firma dba o to aby wszystkie prace wykonane były solidnie a efekt końcowy był zadowalający.

Może Cię również zainteresować…

Instalacje elektryczne

Aby oferta była pełna nie może zabraknąć bezpiecznej i profesjonalnej instalacji elektrycznej. Każdy klient, który zdecyduje się na zakup systemu z naszej firmy ma zapewniony w pakiecie montaż instalacji elektrycznej przez naszych sprawdzonych monterów.

Czytaj więcej

Systemy alarmowe i kontrola dostępu

Atrakcyjna oferta profesjonalnych systemów alarmowych, które mogą być zainstalowane zarówno w domu jak i miejscu pracy. W ofercie posiadamy również systemy kontroli dostępu umożliwiające organizację dostępu do obszarów i zasobów danego obiektu.

Czytaj więcej

Serwis

Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo być pewni, że zyskujecie partnera niezawodnego i odpowiedzialnego, jak również   bezpieczeństwo i ochronę Waszej firmy, mieszkania, sklepu, posiadłości, itp. Posiadamy własny serwis świadczący usługi w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu. W sytuacji ewentualnych problemów lub awarii do Państwa dyspozycji jest równiesz nasz serwis 24h działający przez 365 dni w roku.

Czytaj więcej