Instalacje 2018-09-27T19:38:50+00:00

Montaż i instalacje

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz usług instalacyjnych. Nasi monterzy zapewniają kompleksową usługę dostosowaną do potrzeb klienta. Wybierz poniżej usługę, która Cie interesuje żeby dowiedzieć się więcej.

Kamery przemysłowe CCTV

CZYTAJ WIĘCEJ

Systemy alarmowe i kontrola dostępu

CZYTAJ WIĘCEJ

Domofony

CZYTAJ WIĘCEJ

Instalacje elektryczne

CZYTAJ WIĘCEJ

Roboty budowlane

CZYTAJ WIĘCEJ

Może Cię również zainteresować…

Bramki antykradzieżowe

Bramkowe Systemy Antykradzieżowe to najczęściej stosowane zabezpieczenie, ochraniające przed kradzieżą produktów. Bramka po wykryciu klipsa, metki lub innego z akcesoriów do systemów bramkowych sygnalizuje dźwiękowo i optycznie nieautryzowane przemieszczenie się zabezpieczonego towaru poza teren placówki.

Czytaj więcej

Systemy zliczające klientów

Rozwój technologii monitorowania IP doprowadził do uzyskania bardzo ciekawych rozwiązań, łączących funkcje monitorowania z dodatkowymi, jak zliczanie klientów. Poprzez połączenie kamer IP ze specjalistycznym oprogramowaniem możemy otrzymać oprócz obrazu z kamer, informacje o tym, ile osób i w jaki sposób porusza się po określonym obszarze.

Czytaj więcej

Serwis

Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo być pewni, że zyskujecie partnera niezawodnego i odpowiedzialnego, jak również   bezpieczeństwo i ochronę Waszej firmy, mieszkania, sklepu, posiadłości, itp. Posiadamy własny serwis świadczący usługi w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu. W sytuacji ewentualnych problemów lub awarii do Państwa dyspozycji jest równiesz nasz serwis 24h działający przez 365 dni w roku.

Czytaj więcej